چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. این روش معمولاً شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع دیجیتال است که بوسیله چاپگرهای لارج فرمت و یا چاپگرهای لیزری و جوهرافشان حرفه ای انجام می‌شود .
چاپ و تبلیغاتدیباج مرکز تخصصی فوریت های چاپی در حوزه چاپ دیجیتال و افست و سازه های نمایشگاهی و چاپ سی دی و دی وی دی CD , DVD , بنر و فلکسی , استیکر و تخته شاسی و تخته فوم , پلات و لمینت و … با بکار گیری کادر مجرب و امکانات و تجهیزات پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ ، با قیمت مناسب و ارزان آماده همکاری با سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد ( ارائه تحویل سریع و فوری) .

چاپ دیجیتال مناسب برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و این دستگاهها قابلیت چاپ بروشور - چاپ کاتالوگ - کارت ویزیت - کارت دعوت و نمونه گیری چاپ برای کتاب و دیگر موارد ، چاپ دیجیتال در شرکت بزرگ ایده گستر بصورت دیجیتال را دارا می باشد .
در چاپ های دیجیتال ( Digital Printing ) به دلیل حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کاغذ و امکان کالیبرآسیون دستگاه امکان چاپ در تیراژ محدود حتی یک نسخه با هزینه پایین وجود دارد به همین دلیل این روش چاپ دیجیتال برای مصارفی مثل تهیه نمونه و یا چاپ محصولات کم تعداد و سریع کاربرد زیادی دارد .ایده پردازی خلاقیت
مشاوره
برنامه ریزی تبلیغاتی
طراحی و اتود اولیه

تماس با ما

اطلاعات تماس چاپ و تبلیغات دیباج

  • شماره تماس : 02177319010-02177319159
  • 09196617120-09372072172

با ما در تماس باشید

تلگرام :        telegram.me/dibajchap

اینستاگرام :        dibajchap@

آیا می دانید

آیا می دانید معنی دیباج چیست ؟

دیباج در لغت به معنی پارچه ابریشمی ارزشمند و گرانبها می باشد